UITSLAGENLIJST - 5 KM
06-06-2010 12:13                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    200  Ger Bodelier               Susteren              1965      1e Mas1M     17:06  17,544     3:25 
    2    179  Koen Huizinga              Urmond                1987      1e Sen-M     17:08  17,510     3:25 
    3     34  Tom Ehlen                  Sittard               1983      2e Sen-M     17:18  17,341     3:27 
    4    110  John Vaessen               Stein Lb              1955      1e Mas2M     17:21  17,291     3:28 
    5     68  Evelien Ruijters           Maastricht            1985      1e Sen-V     17:24  17,241     3:28 
    6    253  Roy Welters                Beek                  1969      2e Mas1M     18:18  16,393     3:39 
    7    229  Jos Beckers                Echt                  1969      3e Mas1M     18:27  16,260     3:41 
    8    243  Danny Matthey              Pey-Echt              1990      3e Sen-M     18:39  16,086     3:43 
    9    150  Jeroen Meerveld                                  1986      4e Sen-M     18:43  16,028     3:44 
   10    198  Theo v Puijvelde           Sweikhuizen           1968      4e Mas1M     18:43  16,028     3:44 
   11    181  Peter van Berkel           Brunssum              1967      5e Mas1M     18:46  15,986     3:45 
   12     98  Rik Schulpen               Sittard               1982      5e Sen-M     18:50  15,929     3:46 
   13    194  Ger Cruts                  Beek                  1964      6e Mas1M     18:54  15,873     3:46 
   14    207  Ralp Griffioen             Wehr                  1992      6e Sen-M     19:19  15,531     3:51 
   15    249  Wim van Hameren            Hoensbroek            1992      7e Sen-M     19:27  15,424     3:53 
   16    100  Mark Hintzen               Echt                  1982      8e Sen-M     19:27  15,424     3:53 
   17    257  John Pluis                 Elsloo                1964      7e Mas1M     19:38  15,280     3:55 
   18     32  Ruben Drost                Maastricht            1996      9e Sen-M     19:42  15,228     3:56 
   19    158  Marcel Zielemans                                 1967      8e Mas1M     19:44  15,203     3:56 
   20    226  Harald Meuwissen           Posterholt            1977     10e Sen-M     19:46  15,177     3:57 
   21    174  Chris Frencken             Roermond              1989     11e Sen-M     19:51  15,113     3:58 
   22    162  Loek Malecki               Voerendaal            1961      9e Mas1M     19:51  15,113     3:58 
   23    218  Arnoud de Graaf            Veldhoven             1963     10e Mas1M     19:57  15,038     3:59 
   24    185  Simon v/d Schoft           Brunssum              1994     12e Sen-M     20:05  14,938     4:01 
   25    182  William Krautscheid        Hoensbroek            1970     13e Sen-M     20:06  14,925     4:01 
   26    211  Maico Veltrop              Brunssum              1992     14e Sen-M     20:12  14,851     4:02 
   27    160  Hilco Snippe               Geleen                1962     11e Mas1M     20:12  14,851     4:02 
   28    230  Vincent Thissen            Maasbracht            1973     15e Sen-M     20:28  14,658     4:05 
   29    180  Sil Peters                 Echt                  1993     16e Sen-M     20:29  14,646     4:05 
   30    206  Gerjo Grifioen             Wehr                  1962     12e Mas1M     20:31  14,622     4:06 
   31    146  Jos Hoefnagels                                   1963     13e Mas1M     20:32  14,610     4:06 
   32     69  Marcel Derksen             Venlo                 1966     14e Mas1M     20:37  14,551     4:07 
   33    176  Luc Cools                  Brunssum              1969     15e Mas1M     20:38  14,540     4:07 
   34    137  Lars Quaedvlieg            Heerlen               1980     17e Sen-M     20:40  14,516     4:08 
   35    242  Martijn Vanneer            Roosteren             1986     18e Sen-M     20:40  14,516     4:08 
   36    270  Sjors Joosten              Heythuysen            1993     19e Sen-M     20:41  14,504     4:08 
   37    252  Robin Lemmens              Genhout               1994     20e Sen-M     20:50  14,400     4:10 
   38    189  Giel Vullings              Heerlen               1942      2e Mas2M     20:55  14,343     4:11 
   39    235  Ernest Stassen             Beek                  1967     16e Mas1M     21:11  14,162     4:14 
   40    241  Floor Geurtjens            st Joost              1989      2e Sen-V     21:19  14,073     4:15 
   41    222  Niki Collaris              Spaubeek              1988      3e Sen-V     21:25  14,008     4:17 
   42    234  Jean Leenders              Maastricht            1962     17e Mas1M     21:25  14,008     4:17 
   43     25  Klaus Graf                 Brunssum              1953      3e Mas2M     21:34  13,910     4:18 
   44    210  Marcel Hamers              Schinveld             1965     18e Mas1M     21:53  13,709     4:22 
   45    169  Marcel Lejeune             Heerlen               1966     19e Mas1M     21:58  13,657     4:23 
   46    170  Hein Bodelier              Landgraaf             1948      4e Mas2M     22:00  13,636     4:24 
   47    213  Lars Jacobs                Brunssum              1991     21e Sen-M     22:02  13,616     4:24 
   48    254  Manuel Nelissen            Stein                 1974     22e Sen-M     22:05  13,585     4:25 
   49    261  Ralph Boer                 Puth-Schinnen         1996     23e Sen-M     22:12  13,514     4:26 
   50     66  Wil Pepels                 Beek Lb               1959      5e Mas2M     22:21  13,423     4:28 

    De Pepijnloop werd mede mogelijk gemaakt door: Clean Lease Fortex, 
 Fortis Bank Nederland, Hub Graus Schildersbedrijf en Stichting Pergamijn.

UITSLAGENLIJST - 5 KM 06-06-2010 12:13 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 239 Raymond Feron Beek 1969 20e Mas1M 22:27 13,363 4:29 52 105 Jos van der Loo Geleen 1961 21e Mas1M 22:28 13,353 4:29 53 214 Jo Geraets Munstergeleen 1946 6e Mas2M 22:28 13,353 4:29 54 49 Paul Smeets Beek Lb 1955 7e Mas2M 22:29 13,343 4:29 55 240 Peter Drent Spaubeek 1964 22e Mas1M 22:29 13,343 4:29 56 238 Roy Karstenberg Heerlen 1967 23e Mas1M 22:39 13,245 4:31 57 268 Herman Hendrickx Echt 1965 24e Mas1M 22:41 13,226 4:32 58 51 Bart Mennink Geleen 1985 24e Sen-M 22:42 13,216 4:32 59 212 Jordy Stofberg Brunssum 1993 25e Sen-M 22:43 13,206 4:32 60 245 Miranda Janssen Maastricht 1964 1e Mas1V 22:45 13,187 4:33 61 258 John Aarden Voerendaal 1964 25e Mas1M 22:48 13,158 4:33 62 117 Sam Hellebrekers Papenhoven 1993 26e Sen-M 22:52 13,120 4:34 63 223 Dempsey Thiele Maastricht 1987 27e Sen-M 22:58 13,062 4:35 64 195 Albert van Dijk Brunssum 1968 26e Mas1M 22:59 13,053 4:35 65 123 Roy Paulssen Nuth 1984 28e Sen-M 23:04 13,006 4:36 66 157 Eline Zaad 1979 4e Sen-V 23:05 12,996 4:37 67 208 Armand Pluis Elsloo 1977 29e Sen-M 23:12 12,931 4:38 68 145 Nanda Harings 1977 5e Sen-V 23:12 12,931 4:38 69 192 Yvonne Hagedoren Oirsbeek 1969 2e Mas1V 23:13 12,922 4:38 70 94 Raymond Wijnen Echt 1973 30e Sen-M 23:17 12,885 4:39 71 114 Carmen Jacobs Oirsbeek 1981 6e Sen-V 23:19 12,866 4:39 72 115 Ellis Jacobs Amstenrade 1984 7e Sen-V 23:19 12,866 4:39 73 219 Theo van Kempen Susteren 1968 27e Mas1M 23:23 12,830 4:40 74 187 Roel Koster Maasbracht 1967 28e Mas1M 23:24 12,821 4:40 75 65 Rutger Pilet Echt 1975 31e Sen-M 23:28 12,784 4:41 76 204 Susan Verdonschot Heel 1970 3e Mas1V 23:34 12,730 4:42 77 271 Baer Joosten Heythuysen 1958 8e Mas2M 23:38 12,694 4:43 78 86 Huub Gossens Eys 1957 9e Mas2M 23:42 12,658 4:44 79 9 Frank Teeuwen Sint Joost 1972 32e Sen-M 23:45 12,632 4:45 80 260 John Potma Brunssum 1966 29e Mas1M 23:53 12,561 4:46 81 186 Peter Kroon St Odilienberg 1978 33e Sen-M 24:02 12,483 4:48 82 118 Rene van der Haar Echt 1967 30e Mas1M 24:07 12,440 4:49 83 193 Fred Kirpenstein Brunssum 1962 31e Mas1M 24:09 12,422 4:49 84 264 They Lückers Brunssum 1948 10e Mas2M 24:17 12,354 4:51 85 151 Rene Mullerij 1967 32e Mas1M 24:18 12,346 4:51 86 228 Bart Boonen Heythuysen 1989 34e Sen-M 24:23 12,303 4:52 87 153 Geert Postuma 1961 33e Mas1M 24:44 12,129 4:56 88 93 John Wauben Elsloo Lb 1963 34e Mas1M 24:50 12,081 4:58 89 142 Frans Fleuren 1957 11e Mas2M 25:01 11,992 5:00 90 246 Guido Telen Echt 1953 12e Mas2M 25:08 11,936 5:01 91 266 Jose van Beek Heerlen 1963 4e Mas1V 25:22 11,827 5:04 92 50 Bart Golsteijn Echt 1984 35e Sen-M 25:28 11,780 5:05 93 216 Modesta Jamlean Echt 1969 5e Mas1V 25:40 11,688 5:08 94 203 Koos van Pol St Joost 1955 13e Mas2M 25:40 11,688 5:08 95 55 Miep van der Borgh Echt 1953 1e Mas2V 25:47 11,635 5:09 96 190 Riny Vrancken Born 1956 2e Mas2V 25:50 11,613 5:10 97 111 Lowie Rademakers Kerkrade 1952 14e Mas2M 25:57 11,561 5:11 98 263 Ton Piama Echt 1957 15e Mas2M 26:00 11,538 5:12 99 227 Karin Lambooij Wessem 1969 6e Mas1V 26:07 11,487 5:13 100 259 Angelina Aarden Voerendaal 1966 7e Mas1V 26:07 11,487 5:13 De Pepijnloop werd mede mogelijk gemaakt door: Clean Lease Fortex, Fortis Bank Nederland, Hub Graus Schildersbedrijf en Stichting Pergamijn.
UITSLAGENLIJST - 5 KM 06-06-2010 12:13 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 101 156 Darja Tacken 1979 8e Sen-V 26:08 11,480 5:13 102 141 Marleen Bus 1961 8e Mas1V 26:08 11,480 5:13 103 161 Celine Snippe Geleen 1995 9e Sen-V 26:08 11,480 5:13 104 209 Arletta Rademakers Kerkrade 1997 10e Sen-V 26:10 11,465 5:14 105 33 Jan Sterk Echt 1951 16e Mas2M 26:18 11,407 5:15 106 128 Danielle Thissen Linne 1974 11e Sen-V 26:24 11,364 5:16 107 129 Miranda Vaesen Linne 1970 12e Sen-V 26:24 11,364 5:16 108 83 Anne Richter Sittard 1996 13e Sen-V 26:26 11,349 5:17 109 84 Tom Richter Sittard 1964 35e Mas1M 26:27 11,342 5:17 110 184 Tanja de Jong Brunssum 1972 14e Sen-V 26:32 11,307 5:18 111 183 Aloys Klus Brunssum 1957 17e Mas2M 26:32 11,307 5:18 112 96 Angelique Hamers Brunssum 1969 9e Mas1V 26:34 11,292 5:18 113 43 Jiska Theunissen Sint Joost 1997 15e Sen-V 26:50 11,180 5:22 114 262 Sevriens Echt 1981 36e Sen-M 26:58 11,125 5:23 115 244 Paul Matthey Echt 1960 36e Mas1M 27:15 11,009 5:27 116 225 Cindy van Poll Maria Hoop 1980 16e Sen-V 27:29 10,916 5:29 117 188 Paula Scheffer Maasbracht 1973 17e Sen-V 27:29 10,916 5:29 118 224 Desirée Cuijpers Roermond 1978 18e Sen-V 27:42 10,830 5:32 119 255 Lies Bazuin Heerlen 1950 3e Mas2V 27:51 10,772 5:34 120 215 Hub de Rooy Elsloo 1950 18e Mas2M 27:55 10,746 5:35 121 220 Dave Vonk Echt 1977 37e Sen-M 28:19 10,594 5:39 122 163 Leo Tillmans Herkenbosch 1953 19e Mas2M 28:27 10,545 5:41 123 168 Dyana Patelski Heerlen 1961 10e Mas1V 28:38 10,477 5:43 124 221 Ivo Pitti Schimmert 1972 38e Sen-M 28:38 10,477 5:43 125 231 Harrie Schoenmakers Linne 1949 20e Mas2M 28:43 10,447 5:44 126 149 Robert Lindelauf 1977 39e Sen-M 28:43 10,447 5:44 127 196 Franka Veltrop Brunssum 1958 4e Mas2V 28:47 10,423 5:45 128 256 Sjeng Francot Echt 1938 21e Mas2M 28:51 10,399 5:46 129 39 Nico Kolken Roermond 1960 37e Mas1M 29:01 10,339 5:48 130 152 Marcel Mullerij 1961 38e Mas1M 29:04 10,321 5:48 131 233 Caroline Maertens Maasbracht 1977 19e Sen-V 29:11 10,280 5:50 132 77 Huub Hanssen Landgraaf 1961 39e Mas1M 29:18 10,239 5:51 133 199 Marlies Philippen Brunssum 1954 5e Mas2V 29:19 10,233 5:51 134 147 Frisca Knoben 1965 11e Mas1V 29:22 10,216 5:52 135 269 Claudia Steskens Susteren 1987 20e Sen-V 29:31 10,164 5:54 136 201 Karin de Bie Heerlen 1967 12e Mas1V 29:36 10,135 5:55 137 202 Petra Dijkstro Oirsbeek 1964 13e Mas1V 29:37 10,129 5:55 138 191 Bertine Geurten Oirsbeek 1955 6e Mas2V 29:38 10,124 5:55 139 250 Ilona Stevelmans Brunssum 1975 21e Sen-V 29:41 10,107 5:56 140 251 Bianca Heuts Heerlen 1973 22e Sen-V 29:41 10,107 5:56 141 16 Vera Vervoort Echt 1985 23e Sen-V 29:54 10,033 5:58 142 72 Math Brinkhoff Landgraaf 1963 40e Mas1M 30:02 9,989 6:00 143 3 Jeanne Meuwissen Echt 1955 7e Mas2V 30:03 9,983 6:00 144 205 Hans Hansen Herkenbosch 1966 41e Mas1M 30:13 9,928 6:02 145 197 Shirley Zanatta Heerlen 1965 14e Mas1V 30:33 9,820 6:06 146 248 Nicole Paulissen Montfort 1969 15e Mas1V 30:37 9,799 6:07 147 247 Wilma Vinken Maasbracht 1966 16e Mas1V 30:37 9,799 6:07 148 116 Fred Kool Sittard 1936 22e Mas2M 31:10 9,626 6:14 149 38 Christa Hyndycz Brunssum 1956 8e Mas2V 31:47 9,439 6:21 150 265 Vera Zinken Kerkrade 1981 24e Sen-V 32:02 9,365 6:24 De Pepijnloop werd mede mogelijk gemaakt door: Clean Lease Fortex, Fortis Bank Nederland, Hub Graus Schildersbedrijf en Stichting Pergamijn.
UITSLAGENLIJST - 5 KM 06-06-2010 12:13 Pag: 4 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 151 232 Natascha Tullemans Maasbracht 1971 25e Sen-V 32:03 9,360 6:24 152 27 Audrey Houben Geleen 1986 26e Sen-V 32:52 9,128 6:34 153 148 Mariejet Konings 1959 9e Mas2V 32:52 9,128 6:34 154 144 Lillian Gross 1962 17e Mas1V 32:53 9,123 6:34 155 167 Anita Prijkel Heerlen 1966 18e Mas1V 33:05 9,068 6:37 156 236 Rosie Kleinjans Sittard 1958 10e Mas2V 33:09 9,050 6:37 157 237 Anja Bessems Sittard 1978 27e Sen-V 33:09 9,050 6:37 158 143 Shirley Frank 1966 19e Mas1V 34:38 8,662 6:55 159 267 Annie van der Heijden Sittard 1947 11e Mas2V 34:43 8,641 6:56 160 26 Maud Boorsma Brunssum 1969 20e Mas1V 34:58 8,580 6:59 161 155 Ronn Stocker 1953 23e Mas2M 35:00 8,571 7:00 162 67 Marijke de Wit Echt 1955 12e Mas2V 35:47 8,384 7:09 163 154 Gerda Schwanen 1957 13e Mas2V 37:13 8,061 7:26 164 140 Harrie Boetsen 1963 42e Mas1M 38:51 7,722 7:46 De Pepijnloop werd mede mogelijk gemaakt door: Clean Lease Fortex, Fortis Bank Nederland, Hub Graus Schildersbedrijf en Stichting Pergamijn.